O nas

RemontEkspert to firma, która przede wszystkim stawia na zadowolenie klienta. Dlatego wszystkie podejmowane przez nas działania i oferowane usługi są nakierowane na silną współpracę między zleceniodawcą a nami ? firmą wykonującą prace budowlane. Staramy się, by każda wykonywana praca miała wysoki standard, co ma sprawić, że jej trwałość będzie na wysokim poziomie. Doświadczenie zdobyte na budowach w Polsce i za granicą sprawia, że stosując nowoczesne technologie jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Naszych pracowników charakteryzuje działanie z pasją, co sprawia, że do każdego zlecenia podchodzą nie z przymusu, lecz z zaangażowaniem i chęcią wykonania go z największą precyzją. Wykorzystując nowoczesne urządzenia jesteśmy w stanie taką precyzję zagwarantować naszym klientom. Każde realizowane przez nas zlecenie ma podobny przebieg:


?    Pierwszy kontakt z klientem, w ramach którego ustalamy zakres prac i cele, które są do zrealizowania;
?    Przygotowanie projektu, który pozwoli następnie kierować prace według ściśle określonego harmonogramu;
?    Realizacja przygotowanego projektu, w trakcie której pozostajemy w stały kontakcie z klientem, który może swoimi uwagami wpływać na nasze prace i modyfikować pewne szczegóły już w trakcie realizacji zlecenia;
?    Po wykonaniu prac następuje okres gwarancji, w czasie której usuwamy powstałe z naszej winy usterki w ramach wykonanego przez nas zlecenia.

Tak ustalony zakres naszych działań ma sprawić, że każde zlecenie zostanie zrealizowane w sposób profesjonalny, z dużym zaangażowaniem przy wzięciu pod uwagę wszystkich istotnych dla klienta kwestii.