Malowanie agregatem

Gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi z użyciem najnowszych sprzętów, które są w stanie sprawić, że wszystkie prace będą wykonane precyzyjnie, z największą starannością i dokładnością. Wśród stosowanych rozwiązań znajduje się między innymi malowanie agregatem, co gwarantuje, że proces malowania przebiega szybciej, a wszystkie powierzchnie są pomalowane dużo dokładniej.

Jeśli chodzi o wykorzystywany agregat w naszej dyspozycji pozostaje
nowoczesny sprzęt firmy GRACO, która od lat zajmuje się produkcją
nowoczesnego sprzętu służącego firmom budowlanym. Staramy się stosowaćwszelkie innowacje, które mogą zagwarantować, że malowanie z agregatem GRACO będzie dokładniejsze i skuteczniejsze. W związku z tym posiadamy do pistoletu dwie przedłużki o długości: 50 i 150 cm, które pozwalają nam stworzyć pistolet o długości aż dwóch metrów, a to sprawia, że mamy możliwość malowania na dużo dłuższym zasięgu, a to gwarantuje zdecydowanie szybsze malowanie. Warto również wskazać, że w naszej dyspozycji pozostaje również końcówka cleanshot, która ma charakter obrotowy, a to sprawia, że możemy malować również w trudno dostępnych miejscach. W ten sposób przy użyciu agregatu i dobrze skonstruowanego pistoletu nasze malowanie może być skuteczne praktycznie na każdej powierzchni. Jednocześnie wykorzystywane przez nas końcówki są w stanie zagwarantować wyeliminowanie różnicy ciśnień między pistoletem a przedłużką. Jest to szczególnie ważne, gdyż w ten sposób udaje się uniknąć wyprysków farby o niekontrolowanym charakterze. Tak przygotowany zawór jest gwarancją, że cała farba jest wykorzystana w 100 procentach i nie ma niekontrolowanych zachlapań na malowanej powierzchni.

Malowanie z użyciem agregatu jest więc szczególnie ważną usługą w
naszej ofercie. Koszt agregatu sprawia, że prywatna osoba nie ma
możliwości samodzielnie go wykorzystać. W związku z tym wybierając
usługi RemontEkspert, możecie Państwo zagwarantować sobie szybkie i dokładne malowanie z użyciem innowacyjnych technologii i nowoczesnych sprzętów.