Narzędzia

Wykorzystywane narzędzia


Nasze prace są realizowane z użyciem nowoczesnych narzędzi, które pochodzą bezpośrednio od sprawdzonych i cenionych w branży producentów. W naszej dyspozycji znajdują się między innymi narzędzia takich marek jak:

Flex


Marka elektronarzędzi, która ma ponad 90 lat doświadczenia. Narzędzia tej marki są często wykorzystywane przez naszych pracowników w czasie prac remontowych. Wysoka wytrzymałość oraz precyzja prac wykonywanych za ich pomocą zachęca nas do regularnego sięgania po tą markę.

Rubi


Rubi to marka, w której szczególnie cenimy sobie nowoczesne narzędzia do przecinania płytek. Ich wykorzystanie w ramach realizowanych przez nas usług jest częste, a precyzja, którą gwarantuje sprawia, że regularne poszerzamy ilość narzędzi pochodzących z fabryki Rubi.

Montolit


Marka Montolit wykorzystywana jest przez nas w ramach prac glazurniczych. Firma oferuje doskonałej jakości narzędzia do cięcia glazury, również o charakterze wielkopowierzchniowym. Ich narzędzia są stale w dyspozycji naszych pracowników.

Bosch


Bosch to marka, która mówi sama za siebie. Ogrom oferowanych przez firmę produktów cieszy się niesłabnącą popularnością kupujących. W naszej firmie używamy przez wszystkim elektronarzędzi, które pomagają w sprawnym wykonywaniu prac remontowo ? budowlanych.

Makita


Japońskie elektronarzędzia Makita to w naszym kraju rzadko spotykany sprzęt. W naszej firmie posiadamy kilka sprzętów pochodzących bezpośrednio od producenta. Ich wytrzymałość oraz najwyższa jakość wykonania sprawia, że wykorzystujemy je przede wszystkim przy pracach wymagających dokładności, precyzji oraz sprzętu o dużej wytrzymałości.